Huis in Schilde - EST8

Verkocht

Schilde

129 m²

€ 325 000 per maand

1 slaapkamers

Meer info

Aangename te renoveren laagbouwwoning op prachtig hoekperceel van 995 m2 met een grote zuid tuin in een groene omgeving in Schilde.

Gunstige ligging in een groene woonwijk | Grote zonnige tuin met overdekt terras | 995 m² perceeloppervlakte |64,8 m straatbreedte | Ruime garage ca. 34 m² | Veel lichtinval en open gevoel | Grote bergzolder | Pand met mogelijkheden | Rustig wonen | 6% BTW mogelijkheid


In een groene buurt ligt een mooie te renoveren woning te wachten op haar nieuwe eigenaars. Heeft u een duidelijk beeld van uw droomhuis, maar vindt u geen woning die voldoet? Deze te renoveren open bebouwing heeft alle ingrediënten voor een thuis met toekomst. U krijgt een ruim perceel van 995 m² met ruime garage, een degelijke basis en een fantastische ligging in een groene omgeving te Schilde. Met een beetje liefde tovert u deze woning om tot uw nieuwe thuis en maakt u haar klaar om een nieuw hoofdstuk te beginnen. U krijgt een ruime leefruimte en veranda waarop u op slag verliefd wordt, een handige bergzolder en een ruime garage. Toch vindt u de allergrootste troef buiten: de grote tuin met zalig zonneterras. Er is genoeg plaats voor een grote eettafel en een lounge, enkele zonnebedden en een moestuin. Veel plaats én mogelijkheden dus. Bel snel voor een afspraak!

Indeling van de woning:

  • Inkomhal: u komt binnen in de woning via de voordeur in de inkomhal. Van hieruit betreedt u de leefruimte, slaapkamer, badkamer en veranda.
  • Ruime leefruimte: dankzij de vele raampartijen komt er veel licht naar binnen en hebt u een mooi uitzicht op het groen rondom de woning. Er is plaats voor een knus salon om languit in neer te vlijen en een grote eettafel voor quality time met uw gezin. Het grote schuifraam zorgt voor véél licht en lucht in de ruimte en geeft toegang tot uw overdekt terras en tuin.
  • Terras: aansluitend bevindt zich het overdekte terras. Ruim genoeg voor een grote tafel om buiten te eten met het hele gezin. Klaar om te winter barbecueën?
  • Keuken: de leefruimte komt uit op de keuken met een onderhoudsvriendelijke tegelvloer en -wanden. U hebt er alles wat u nodig om elke dag de lekkerste maaltijden op tafel te toveren: een elektrisch fornuis met oven, een afzuigkap, microgolfoven, een ingebouwde koelkast en een vaatwasser. Het kamerhoge en -brede raam geeft uit op het grote zonnige terras.
  • Slaapkamer: momenteel is er één slaapkamer aanwezig van ca. 11 m². Doordat er een ruime leefruimte en een veranda aanwezig zijn is het mogelijk om van een deel leefruimte nog extra slaapkamer(s) te maken.
  • Badkamer met raam: op het gelijkvloers vindt u een witte badkamer. Het raam zorgt voor licht en verse buitenlucht. Er staat een bad met douchemogelijkheid en een radiator. En het wandmeubel heeft kastjes om uw handdoeken en zeep in op te bergen.
  • Veranda: in deze heerlijke veranda kan u het hele jaar door geniet van een buitengevoel. Dankzij de grote raampartijen heeft u een mooi uitzicht op de tuin.
  • Zonnige en grote tuin: de grote zuid tuin is een droom voor wie graag buiten vertoeft. Voor iedereen die groene vingers heeft, voor jonge speelvogels en voor de zonneklopper want zon is hier de volledige dag in overvloed en plaats is er meer dan voldoende. Ook hier weer mogelijkheden voor mensen met groene vingers die dromen van een groentetuin. Er bevinden zich nog verschillende bergingen in de tuin die mogelijk omgetoverd kunnen worden tot een hobbyruimte, opslag, etc.  
  • Bergzolder: moet er nog bergruimte zijn? Via de zoldertrap ontdekt u de ruime bergzolder. Laat die dozen vol herinneringen maar komen! Er is plaats genoeg.
  • Garage: wilt u het gebruiken als garage voor uw auto’s, aanhangwagen, camper of alle drie tesamen? Hier stockeert u gemakkelijk al uw tuingereedschap, barbecue, tuinmeubelen, ... Dit kan allemaal dankzij deze ruime garage met automatische poort.

Goed om te weten
U verwarmt door centrale verwarming met een energiebesparende Vaillant-condensatieketel op gas (installatiejaar 2018). De woning behaalt momenteel een EPC-score F. Dit betekent dat u onder bepaalde voorwaarden recht heeft op een renovatiepremie. Hierdoor ontvangt u financiële steun om uw woning energiezuiniger te maken. De ramen zijn voorzien van dubbele beglazing en een houten raamkader. A

De woning heeft een G-score - A en een P-score - A. 

Uw voordeel
Omdat de EPC-score in de F-categorie valt is het van belang dat u op de hoogte bent dat er een renovatieverplichting is. Binnen de vijf jaar vanaf de authentieke akte moet een nieuw EPC opgemaakt worden met een maximum EPC in de D-categorie (bij sloop gelden er bepaalde uitzonderingen). Om dit te promoten heeft de Vlaamse overheid de Mijn VerbouwLening in het leven geroepen. Met deze lening kunnen renovaties gefinancierd worden die zowel focussen op woningkwaliteit als op het verbeteren van energieprestatie. Verder zijn er ook verschillende soorten premies die u kunt aanvragen voor financiële steun:
- voor enerzijds investeringen in energieefficiëntie – zoals dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, hoogrendementsglas, zonneboiler, warmtepomp, warmtepompboiler, condensatieketel…
- en anderszijds investeringen in woonkwaliteit – zoals elektriciteit, sanitair, binnenrenovatie, ramen en deuren…
De kers op de taart? U geniet een aanvullend verlaagd tarief van 1% (!) aan registratierechten onder voorwaarden – indien u gaat voor een ingrijpende energetische renovatie of sloop gevolgd door een heropbouw. Weet dat u bovendien mogelijks ook geniet van 6% btw in plaats van 21%. Gaat ook uw hartslag spontaan de hoogte in? Dan is snel bellen de boodschap.

Gegeerde locatie: groene omgeving en toch overal dichtbij
Deze woning is gelegen in een rustige woonwijk en is verrijkt met een groene omgeving. De woning is gelegen in Picardië, een gegeerde omgeving in Schilde op een steenworp van het centrum. Van de woning in de mooie laan staat u met de fiets binnen 2 minuten op de Turnhoutsebaan in Schilde waar u supermarkten, horeca, diensten en boetieks vindt. De Schans van Schilde is op 10 min. fietsafstand en het Fort van ‘s-Gravenwezel ligt op 2 km van de woning. Hier kan u wandelen en tot rust komen. Aan de sportievelingen wordt ook gedacht: Exxtreme Sports, Rinkven Golfclub, Tennisclub en manege Brabo liggen allemaal in de buurt. Maakt u graag gebruik van het openbaar vervoer? Dat is geen probleem want binnen een straal van 500 m bevinden zich ook verschillende bushaltes. Kortom, een toplocatie! 

Voor meer info of een bezoek ter plaatse, neem contact op via 03 344 88 88 of info@EST8.be.

Benieuwd hoeveel úw woning waard is? Maak een vrijblijvende afspraak. 

Algemeen

Prijs:

€ 325 000 per maand

Adres:

Dennenlaan 36 - 2970 Schilde

Type bebouwing:

Open

Bewoonbare opp.:

129 m²

Grondoppervlakte:

995 m²

Terras:

Ja

Oriëntatie achtergevel:

Zuid

Beschikbaarheid:

Bij akte

Kadastraal inkomen:

€ 1023

Aantal slaapkamers:

1

Aantal badkamers:

1

Garage:

1

Opslagruimte:

1

Toilet:

1

Zolder:

1

EPC:

751 kWh/m²jaarepc label f

Stedenbouwkundige informatie

Bestemming:

Woongebied

Verkavelingsvergunning:

Neen

Dagvaarding en herstelvordering:

Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd

Voorkooprecht:

Neen

Overstromingsgevoeligheid:

Niet overstromingsgevoelig

Afgebakende oeverzone:

Niet van toepassing

Comfort

Verwarming:

Aardgas

Type dak:

Schilddak

Keuken:

Geïnstalleerd

Beglazing:

Dubbele

Raamprofiel:

Hout

Aardgas:

Ja

Dennenlaan 36 - 2970 Schilde

Vraag gratis schatting aan

Jouw vastgoed aan de beste prijs verkopen?

Vraag je schatting aan

03 344 88 88 | info@est8.be

Copy link
Powered by Social Snap