Lichtrijk en ruim appartement met terras en kelderberging op goede locatie in Deurne
Ruime indeling | 85 m² bewoonbare oppervlakte | Lichtrijk | Elektriciteit conform tot 2046| Rolluiken | Parlofoon | 2 kelderbergingen | Vlakbij het Rivierenhof | Gegeerde ligging | Vlakbij invalswegen
Zoekt u een superleuk appartement met één ruime slaapkamer en een tweede kamer vooraan in het appartement die kan ingevuld worden naar keuze op een gegeerde ligging, vlakbij invalswegen en de stad Antwerpen? Dan leiden alle wegen naar de Alfons Schneiderlaan in Deurne. Hier geniet u van veel lichtinval door de vele ramen aan zowel de leefruimte als de slaapkamer. Klinkt dat als muziek in de oren? Bel nu voor een afspraak, want appartementen zoals dit zijn gegeerd.
Indeling van het appartement:
- Inkomhal: het appartement ligt op de tweede verdieping. U komt er met de trap. De hal van het appartement leidt naar alle ruimtes van het appartement. Ook vindt u er een parlofoon.
- Aangename leefruimte: aan de straatkant ligt de woonkamer, een mooie, open ruimte van ca. 31 m² met plaats voor een knus salon om languit in neer te vlijen en een grote eettafel. Omdat deze woonkamer ramen heeft aan de voor- én achterkant hoeft u overdag nooit het licht aan te knippen.
- Keuken met terras: vanuit de leefruimte wandelt u verder naar de keuken, misschien ook voor u het kloppende hart van uw thuis. U hebt er alles wat u nodig heeft om elke dag de lekkerste maaltijden op tafel te toveren: een inductie kookvuur en afzuigkap, een oven, microgolfoven en koelkast. Aansluitend vindt u uw knus terras van ca. 2 m².
- Badkamer: de badkamer is volledig betegeld en dus gemakkelijk om te onderhouden. Bad- of doucheliefhebber? In deze badkamer hoeft u niet te kiezen. Verder staat er een toilet en een wandmeubel met wastafel.
- Slaapkamer: achteraan gelegen bevindt zich een mooie slaapkamer van ca. 13 m² met een handige, ingemaakte kast met schuifwanden.
- Tweede kamer: verder bereikt u vanuit de leefruimte een tweede kamer van ca. 4,5 m². Dankzij het raam in deze kamer kan u deze ruimte ook gebruiken als slaapkamer, of maakt u er liever een hobbykamer van? Mogelijkheden genoeg.
- 2 kelderbergingen: bij het appartement horen ook nog twee verzorgde kelderbergingen van ca. 2 m².
Goed om te wetenHet appartement verwarmt u met een nieuwe condensatieketel op gas. De PVC ramen hebben dubbele beglazing en zijn bijna allemaal voorzien van rolluiken. Zo houdt u niet alleen koude en warmte buiten. De rolluiken zorgen ook voor een perfecte verduistering, akoestische isolatie en privacy. U beschikt over een parlofoon. De bewoonbare oppervlakte is berekent aan de hand van het EPC-verslag. De aansluiting voor uw wasmachine en droogkast zit netjes weggewerkt in de ingemaakte kast in uw slaapkamer. Het gebouw heeft een aparte meter voor de elektriciteit. De maandelijkse kosten bedragen ca. 120 euro, inbegrepen: centrale verwarming, waterverbruik en het licht in de gang. Verder is er ook nog een gemeenschappelijke fietsenberging. Last-but-not-least is de keuring van de elektrische installatie conform tot 2046.
Goed bereikbaar tussen groen, winkels en invalswegenUw nieuwe thuis ligt dichtbij het Rivierenhof. Verder vindt u verschillende grootwarenhuizen vlakbij. U neemt de tram of bus naar de stad op nog geen 500 meter van uw deur. En met de auto zit u zo op de Ring, R11 en E313. Verder vinden zijn het gemeentepark Bremweide, Park Groot Schijn en Sportoase vlakbij. Tot slot treft u verschillende scholen in de nabije buurt. Kortom: een goed bereikbare buurt vlakbij het Rivierenhof, de grootste groene long van 't stad en alle soorten winkels. Wat wilt u nog meer?
Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag.
Voor meer info of een bezoek ter plaatse, neem contact op via 03 344 88 88 of info@EST8.be.
Benieuwd hoeveel úw woning waard is? Maak een vrijblijvende afspraak.