Deze woning werd net VERKOCHT onder voorbehoud. Heeft u interesse in dit pand? Bezorg ons dan uw gegevens dan contacteren we u indien de verkoop toch niet zou doorgaan.
Wenst u voortaan als eerste op de hoogte te zijn? Surf naar www.EST8.be en schrijf u in. Wij contacteren u over panden die voldoen aan uw zoekcriteria.
Plannen om uw eigendom te verkopen? Maak vrijblijvend een afspraak voor gratis advies of correcte waardebepaling via www.EST8.be - 03 344 88 88 of info@est8.be.
Tot binnenkort. Uw EST8 team.
Uniek, prachtig gerenoveerde slimme vernieuwbouw met gezellige en zonnige buitenruimte in rustige eenrichtingstraat
Uniek pand | Prachtige totaalrenovatie – kwalitatief vernieuwd | Lichtrijk en ruimtegevoel | Met ruim zonneterras | E-peil 56 – EPC 123| Dak vernieuwd en geïsoleerd | Vernieuwd dak | Hoogrendementsglas | Vloerverwarming | Warmtepomp | Zonnepanelen | Ingemaakte kasten | Domotica | Laag KI | Rustig wonen vlakbij Stad Antwerpen | Onmiddellijk instapklaar | Aankoop onder registratierechten!
Op huizenjacht naar een charmante woning, grondig gerenoveerd, dat pico bello in orde is – dichtbij groen én de prachtige stad Antwerpen? Dan leiden alle wegen naar de Vuurkruisenstraat 26 in Ekeren. Een prachtig renovatieproject die er qua energiezuinigheid, domotica en materialen met kop en schouders boven uitsteekt. Ontdek deze volledig vernieuwde woning met ruime leefruimte met uitbouw, 2 slaapkamers, moderne badkamer, kelder en gezellige, zonnige buitenruimte. De woning is centraal gelegen op 10 minuten van de Ring van Antwerpen. Klinkt als muziek in de oren? Bel snel voor een afspraak!
Indeling van de woning:
- Hal: welkom thuis! Via de voordeur komt u binnen in de lichte hal – die u meteen zuigt naar de grote leefruimte. Subtiel weggewerkt onder de trap vindt u het toilet met handenwasser.
- Lichte leefruimte: hét hart van de woning is zonder twijfel de open woonruimte van ca. 34 m² met uitzicht op de tuin. Door de blote muur en de betonlook voert de industriële stijl hier de boventoon – dé interieurtrend van het moment. De ruimte wordt prachtig verlicht door ingebouwde zuinige ledspots en moderne verlichtingselementen. Bovendien valt er veel licht binnen door de grote raampartijen langs de tuin- én straatkant. Er is plaats voor een gezellig salon om tv te kijken en een grote eettafel om vrienden te ontvangen.
- Open keuken: een absolute blikvanger op de benedenverdieping is de open keuken met een combinatie van dezelfde bakstenen muur met een industrieel design. De keuken heeft inductiekookplaat, afzuigkap, oven, koelkast met diepvriesvak en ingebouwde vaatwasmachine. Ontbijten en aperitieven doet u aan het eiland – daar is plaats voor 2 krukjes. Extra keukentroef: de kok kookt altijd met warme voeten, want er ligt vloerverwarming.
- Tuin: het grote schuifraam achteraan verbindt de leefruimte met de leuke buitenruimte. Zo betreedt u de oostelijk gerichte tuin, zorgvuldig aangelegd met een heerlijk terras, perken en planten. Er is genoeg plek voor een tafel en stoelen en een volledige loungeset. Wat heeft een mens meer nodig om van de zon en buitenlucht te genieten?
- Twee slaapkamers: op de eerste verdieping vindt u de twee slaapkamers met een leuke houten vloer, veel lichtinval en hoge plafonds aangezien deze werden afgewerkt naar de nok van het dak. De grootste slaapkamer is ca. 13 m² en heeft maatkasten en de andere ca. 9 m². Beide geven toegang tot de badkamer.
- Badkamer: met zo’n knappe badkamer stapt u ’s ochtends met plezier uit uw bed en in de douche. Ze is voorzien van een inloopdouche met regendouchekop, een wastafel, verlichte spiegel en een toilet – allemaal afgewerkt met zwart kraanwerk.
- Kelder: onder het huis is er een droge, verzorgde kelder van ca. 17 m² waar u alles stockeert wat u niet vaak nodig hebt. De kelder is volledig afgewerkt en is voorzien van op maat gemaakte kasten.
Goed om te wetenIn dit huis is alles tiptop in orde en draait het om uw luxe en comfort. Het is een oude arbeiderswoning uit 1910 – volledig gestript en heropgebouwd met een authentiek, industrieel interieur vol met slimme moderne elementen. Zowel het hoofddak als het plat dak werden geïsoleerd met 10 cm PIR. Ook de gevel werd onder handen genomen. Deze werd gekaleid en kreeg als finishing touch een Tensiocoat - extreem ademend en waterafwijzend. In de moderne aluminiumramen staat super isolerend hoogrendementsglas en verwarmen gebeurt energiezuinig met vloerverwarming. Bovendien is er een Samsung windfree warmtepomp voorzien, die zowel warme als koude lucht blaast. Verder is de woning ook uitgerust met een ventilatiesysteem type C+ dat vervuilde, vochtige lucht geautomatiseerd afvoert en dat combineert met een natuurlijke toevoer van schone, droge lucht. Er worden nog zonnepanelen geplaatst, die goed zijn voor 2800 WattPiek. Dit alles maakt de epc-score zeer gunstig, namelijk 123 kWh/m²jaar. Daarmee voldoet de woning aan een E-peil van 56 en krijgt u alle moderne technieken om te genieten van maximaal comfort. Bovendien werd ze uitgerust met een state of the art loxone domotica systeem – bestuurbaar via de tablet in de woonkamer of via de smartphone. Last but not least: door het energiezuinige karakter van de woning, het laag kadastraal inkomen en een lage verzekeringskost zijn de maandelijkse woonlasten zeer beperkt tegenover andere woningen.
Overstromingsrapport: P-score: A; G-score: A.
Info en verkoopDe verkoop geschiedt onder registratierechten (3% bij enige en eigen woning), onder voorwaarden.
Toplocatie: centrum Ekeren en vlak bij oprit A12 – E19 – Antwerpse RingEen absolute troef van deze woning is de locatie. Wat vindt u zoal in de buurt? Het centrum van Ekeren ligt op amper 300 m van de woning. U woont dus vlakbij winkels, horeca en scholen. U bent in een vingerknip bij omliggende gemeenten Kapellen, Hoevenen en Mariaburg. Het wordt nog beter: op 5 minuten wandelen zit u in het natuurgebied De Oude Landen – één van de mooiste stedelijke natuurgebieden van Vlaanderen. Bekend voor zijn grote bloemenpracht, zoals de wilde orchideeën die de graslanden in de lente rozerood kleuren, maar ook voor zijn rietvogels, de nachtegalen, de vele vlinders en de Schotse gallowayrunderen die van juli tot december grazend een handje helpen bij het beheer. Ook om naar het werk te pendelen, ligt de woning ideaal. Met de wagen zit u direct bij het oprittencomplex richting de A12, E19 of de Ring. Inden u het openvaar vervoer prefereert vindt u op 3 minuten wandelen een tramhalte of bushalte.Voor meer info of een bezoek ter plaatse, neem contact op via 03 344 88 88 of info@EST8.be.Benieuwd hoeveel úw woning waard is? Maak een vrijblijvende afspraak.